انواع پیراهن مردانه


لاچین زمانی 1402-02-06 10 دقیقه مطالعه
انواع پیراهن مردانه

 

آشنایی با انواع پیراهن مردانه

وقتی با لباس‌های زنانه مقایسه می‌کنیم، گزینه‌های پیراهن مردانه معمولا ساده و تکراری بنظر می‌ر‌سند. تنها تفاوت این است که مدل‌ها در لباس‌های زنانه درخشان‌تر است و با پارچه‌های متفاوتی آزمایش می‌شود. در حالی که طراحی لباس‌های مردانه به طور خاص بر روی جزئیات کوچک تمرکز دارد که می‌تواند کل ظاهر شما را تغییر دهد. اکنون، وقتی در مورد پیراهن مردانه صحبت می‌کنیم، دو دسته اصلی داریم: رسمی و غیر رسمی. با تعدادی از انواع آن‌ها در ادامه آشنا می‌شویم، می‌توانید انواع پیراهن را در سایت طوبی‌مد مشاهده کنید.

انواع پیراهن مردانه

پیراهن مردانه دکمه‌دار آکسفورد

آیا می‌خواهید در مورد تجارت صحبت کنید؟ به یک پیراهن مردانه کلاسیک بچسبید. جان بروکس پیراهن دکمه‌دار آکسفورد را خلق کرد و بلافاصله به عنوان یک طرح جاودانه پذیرفته شد. از پارچه ضخیم‌تر ساخته شده است و دارای یک یقه دکمه‌دار و یک حلقه آویز در پشت یقه است. این پیراهن مردانه برای مکان‌های رسمی مانند عروسی یا دفتر کار ایده‌آل است. رنگ‌های روشن‌تر در محیط کار قابل قبول‌تر هستند و می‌توانید تیره‌ترها را برای یک مراسم غیررسمی بگذارید.

پیراهن مردانه دکمه‌دار آکسفورد

پیراهن مردانه دکمه‌دار آکسفورد

پیراهن مردانه مجلسی

برای آقایانی که کلمه “وقار” را دوست دارند، یک پیراهن مردانه مجلسی ضروری است. با پوشیدن این نوع از پیراهن مردانه هرگز در تحت تأثیر قرار دادن بقیه مشکلی نخواهید داشت، خواه رئیس شما باشد یا یک قرار ملاقات. این پیراهن معمولاً ضخیم‌تر از پیراهن معمولی شماست و دارای یقه نوک تیز، بال یا بریده شده و سرآستین‌های فرانسوی است. پیراهن مردانه مجلسی با کت و شلوار تاکسیدو یا سه تکه به بهترین شکل ظاهر می‌شوند. اگر از طرفداران جیمز باند هستید، از پاپیون/کراوات مشکی و دکمه سر دست غافل نشوید.

پیراهن مردانه مجلسی

پیراهن مردانه مجلسی

پیراهن مردانه چهارخانه

چهارخانه یک طرح محبوب برای پیراهن مردانه است. پیراهن چهارخانه پیراهنی است که به شما امکان می‌دهد چندین رنگ را در یک طرح آزمایش کنید. رنگ‌هایی که انتخاب می‌کنید تصمیم می‌گیرند که آن‌ها را برای محل کار بپوشید یا یک گردش غیررسمی. شما می‌توانید این پیراهن‌های چهارخانه را با کلیک بر روی آن‌ها و دیدن عکس‌های بیشتر آن‌ها خریداری کنید:

 

پیراهن چهارخانه مردانه

پیراهن چهارخانه

پیراهن مردانه چهارخانه

پیراهن چهارخانه

 

پیراهن مردانه اداری

با پیراهن اداری هوشمندانه و به راحتی سرکار بروید. همانطور که از نام آن پیداست، این یک انتخاب ایده آل برای کسانی است که در یک دفتر می‌کنند. بیشتر این‌ها در رنگ‌های معمولی تجاری شما مانند سفید، آبی کم رنگ، هلویی، اسطوخودوس و صورتی پاستلی موجود هستند.

 

پیراهن مردانه اداری

پیراهن اداری

پیراهن مردانه آستین کوتاه

پیراهن آستین کوتاه کلاسیک با یقه پهن باید اولین انتخاب شما برای تابستان باشد. آن‌ها را با شلوار کوتاه یا شلوار جین برای یک روز معمولی ست کنید، اما آن‌ها را برای کار با شلوار رسمی  و کفش کالج بپوشید.

پیراهن مردانه آستین کوتاه

پیراهن آستین کوتاه

 

پیراهن مردانه کتان

کتان پارچه فوق العاده قابل تنفس و خنکی است و به طور سنتی در محیط های غیررسمی پوشیده می‌شود. رنگ‌های روشن‌تر در کتانی فوراً به شما احساس خنکی می‌دهد، از سوی دیگر، رنگ‌های تیره‌تر می‌تواند برای مهمانی شب‌ شما باشد. در آن‌ها احساس راحتی و همچنین شیک بودن خواهید داشت.

پیراهن مردانه کتان

پیراهن کتان

پیراهن مردانه پولو

تیشرت‌های یقه دار ممکن است هوشمندانه‌ترین ترفند برای ثروتمند و متشخص به نظر رسیدن، باشند. می‌توانید آن‌ها را در یک مهمانی، تعطیلات، در جلسات خود، کاملاً در هر مکانی بپوشید، آن‌ها به اندازه کافی شیک هستند. پولوها از پارچه بافته شده و با یقه نوک تیز و چند دکمه در گردن به پایان می‌رسند. رنگ‌های روشن این مدل برای تعطیلات عالی هستند، اما در روز بیرون رفتن با دوستان یا زمانی که قرار ملاقات دارید، رنگ‌های تیره‌تر را انتخاب کنید.

پیراهن مردانه پولو

پیراهن پولو

پیراهن یقه ماندارین

این یکی فوق العاده زیبا و یک انتخاب هوشمندانه برای رویدادهای رسمی است. هرگز از سرمایه گذاری روی پیراهنی با یقه بند ماندارین پشیمان نخواهید شد. این یک سبک خوب است که همیشه می‌توانید برای عروسی و مهمانی‌های نامزدی به آن اعتماد کنید. بهترین بخش این است: دردسر بستن کراوات یا پاپیون را از بین می‌برد.

پیراهن یقه ماندارین

پیراهن یقه ماندارین

پیراهن تاکسیدو

انواع دیگری از پیراهن تاکسیدو وجود دارد که بیشتر برای مراسمی مانند عروسی مناسب است. به مدل جلوی برخی از این پیراهن‌های مردانه “بیب” می‌گویند که پارچه روی سینه پیراهن را دو برابر می‌کند و اطمینان حاصل می‌کند که هر چیزی که زیر کت تاکسیدو شما قابل مشاهده است، شفاف نباشد. حتی می‌توانید پیراهن‌های تاکسیدو با طرح های سینه چین‌دار را امتحان کنید.

پیراهن یقه ماندارین

پیراهن یقه ماندارین

پیراهن جین

مد استایل خیابانی اعتیادآور است و می‌توانید به یک پیراهن مردانه جین اعتماد کنید تا حس خنکی را به ظاهر خود بیافزایید. یک تیشرت سبک‌تر زیر یک پیراهن جین هم می‌تواند انتخاب خوبی باشد.

پیراهن جین

پیراهن جین

پیراهن یوتیلیتی(کاربردی)

پیراهن‌های کاربردی از لباس‌های نظامی و لباس کار الهام گرفته شده‌اند. طراحی با گذشت زمان تغییر کرده است، اما ویژگی‌های اصلی آن دوام، عملکرد و البته جیب‌ها باقی مانده است. این یکی به قدری تکامل یافته است که ممکن است برای یک جلسه رسمی مناسب نباشد، اما قطعاً شما را مردانه‌تر از هر نوع پیراهن دیگری نشان می‌دهد.

پیراهن یوتیلیتی

پیراهن یوتیلیتی

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Rating*